Orzech włoski – naturalny bronzer Twojej skóry

Orzech włoski dla przyspieszania opalania – jeden z bardziej znanych i szeroko stosowanych naturalnych składników brązujących. Obecny w ekstrakcie juglon, wchodzi w reakcję z keratyną naskórka i tworzy związek barwny, który nadaje skórze brązowy naturalnej opalenizny. Ekstrakt z łupin orzechów włoskich wykorzystuje się jako naturalny barwnik – pojawia się w brązujących i przyspieszających opalanie kremach.
– Soleo Coffee Sun Cappuccino Bronzer z przyspieszaczem opalania – bogactwo składników roślinnych, takich jak erytruloza, ekstrakt z orzecha włoskiego i olej konopny stopniowo w czasie nadaje Twojej skórze brązowy, cudownie apetyczny kolor.
– Soleo Coffee Sun Black Espresso bronzer z przyspieszaczem opalania – dla ceniących to co pochodzi z natury. Roślinne składniki jak erytruloza, ekstrakt z orzecha włoskiego, olej konopny w połączeniu z DHA dają natychmiastowy odcień cudownie wakacyjnego brązu na Twojej skórze. Produkt rozpieszcza welokierunkowym działaniem pielęgnacyjnym, aby skóra kusiła nie tylko odcieniem, ale także kondycją i zdrowym, promiennym wyglądem. Olej szafranowy, masło Shea, panthenol nawilżają, dają ukojenie podrażnień, odżywienie i regenerację, a kofeina stanowi zastrzyk energii i pobudzenia dla skóry.Witaminy A, E i C skutecznie chronią skórę przed wolnymi rodnikami i przyspieszonym starzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *