L-tyrozyna – dlaczego jest niezbędnym składnikiem przyspieszaczy opalania?

L-tyrozyna – idealna do opalania
To aminokwas niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu powstawania barwnika w skórze. Dostarczony w kosmetyku jest niczym katalizator melanogenezy (reakcji powstawania melaniny). Jeden z najbardziej znanych, bezpiecznych i skutecznych aktywatorów opalania stosowanych w kosmetologii.
SuperTan New Lemongrass &Orange przyspieszacz opalania – odżywcze, cenne oleje, jak pomarańczowy, z trawy cytrynowej i tymiankowy oraz wzbogacona o nawilżający sok z aloesu i ujędrniający kolagen, z wielką radością „wybiegnie” na spotkanie promieni słonecznych.
– Soleo Lime Mousse przyspieszacz opalania – masło Shea zostało przełamane ekstraktem z zielonej herbaty, aby razem rewelacyjnie współdziałać. Dbać o odżywienie, regenerację i nawilżenie oraz ochronę przed wolnymi rodnikami i przyspieszonym starzeniem. Czego chcieć więcej? No może tylko kojącego aloesu i wysokiej dawki tyrozyny
dla szybszego uzyskania naturalnego brązu na skórze.
– Soleo Sandy Candy – dzięki obecności masła Shea i oleju z konopi skóra będzie odpowiednio odżywiona i wzmocniona, kolagenzadba o jej jędrność, a kofeinaekstrakt z zielonej herbaty o atrakcyjny wygląd (działają anti-aging). A co z nawilżeniem? To zadanie w głównej mierze powierzyliśmy aloesowi, który dodatkowo koi i łagodzi.
– SuperTan Frosted Banana – krem pełny aktywatorów opalania (miedź i ryboflavina) oraz silnego nawilżenia, odżywienia i regeneracji. Kojący aloes, gładkość jaką zapewnia wysoka dawka oleju z konopii, masło kakaowe i olej szafranowy a dodatkowo przeciwrodnikowa witamina E.
– SuperTan Sugary Vanilla – sok z aloesu, olej z konopi i masło kakaowe
wzmacniają i pomagają skórze zregenerować się po opalaniu. Ubierają ją w jedwabne odczucia gładkości i komfortu.
– Soleo Face Tan – szybko i skutecznie wyzwala delikatną, naturalną opaleniznę (tyrozyna oraz miedź), abyś wyglądała wakacyjnie i promiennie. Dzięki obecności aloesu, protein mleka i kolagenu skóra jest doskonale nawilżona, miękka i wygładzona. Dodatkowo aloes wspomaga regenerację i działa kojąco. Ekstrakt zzielonej herbaty i ogórkaorazwitamina E skutecznie chronią przed szkodliwym wpływem wolnych rodników zapobiegając przyspieszonemu starzeniu się skóry i powstawaniem zmarszczek. Z kolei olej jojoba i kukui regenerują, chronią i wzmacniają, a kofeina
stymuluje mikrokrążenie, dla lepszego kolorytu i dotlenienia komórek skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *